O nás

la Gabrielle Cosmetics

„Nechajte krásu rozkvitnúť“

Salón la Gabrielle Cosmetics predstavuje cestu k zdravej, sviežej a žiarivej pleti. Príjemné prostredie vám zaistí lichotivý relax, odbúra únavu a prebytočný stres. Vaša pleť bude rozmaznávaná širokou škálou produktov a rôznorodých prístrojových ošetrení najmodernejšej technológie. Prírodná luxusná kozmetika Charlotte Meentzen zaručí maximálny a viditeľný efekt už po prvom ošetrení. Odbornou konzultáciou a využitím vybranej rady produktov na domáce použitie spolu dosiahneme pocit zdravej a mladistvej pokožky. Pravidelnou starostlivosťou vaša pleť zažiari a dosiahnutý pocit znovuzrodenej krásy dodá vašej osobnosti sebavedomie a podškrtne prirodzený pôvab. Nechajte preto váš vzhľad a eleganciu rozkvitnúť do maximálnej príťažlivosti a harmónie.

Idea podnikania v kozmetickom odvetví u mňa pramení zo záľuby a nadšenia o „beauty svet“. Zdravie, prirodzenosť a šarm pretkané pokladmi prírody sa stali jadrom zrodenia môjho salónu. Odhalenie, udržanie a vyzdvihnutie krásy v každej podobe je základom pestovania mojej vášne k práci vo svete kozmetiky.

Salón la Gabrielle Cosmetics sa nesie myšlienkou skrášlenia, relaxu, uvoľnenia, pozitívnej energie sprevádzanej bázou prírodnej certifikovanej kozmetiky Charlotte Mentzeen, ktorej ideou je cesta do prírody. Koncepciou je záruka vysokokvalitných produktov bez parabénov a silikónov. Svojou jedinečnosťou značka garantuje spokojnosť s výsledným efektom ošetrení každej vekovej kategórie pre všetky typy pleti.

Mgr. Gabriela Trnková